خریداران محترم لطفا" موارد ذیل را به دقت مطالعه فرمائید تا از مراحل خرید و دریافت کالای خریداری شده اطلاع کافی داشته باشید: 

 

1  - خواهشمند است در هنگام ثبت درخواست و پیگیری خرید، موارد امنیتی را رعایت فرمایید چرا که مسئولیت هرگونه سوء استفاده از کد ملی، شماره بیمه خدمات درمانی و شماره حکمت کارت متقاضی و سایر اطلاعات به عهده متقاضی می باشد. 

2  - مراحل خرید کالا و خدمات بصورت تصویری در قسمت راهنمای سایت موجود و قابل مشاهده می‏باشد. 

3  - اطلاعات متقاضیان پس از ثبت درخواست ، نزد ایزی بوک به صورت محرمانه نگهداری می گردد.

 4 -  ثبت درخواست متقاضیان بصورت  24 ساعته صورت می پذیرد.

 5 -  زمان پاسخگوئی واحد پشتیبانی از روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 16:30 و در روزهای پنج شنبه از ساعت 8 الی 12 می باشد.

 6  - زمان اعتبارسنجی حکمت کارت غالباً در روزهای زوج بین ساعات 12 الی 19 صورت می پذیرد. 

7  - چنانچه خرید شما، مصادف با یکی از ایام تعطیلات رسمی باشد، ارسال سفارشات شما به اولین روزکاری بعد از تعطیلات موکول خواهد شد. 

8  - اعتبار سنجی و ارسال سفارشات ثبت شده از تاریخ 15 اسفند ماه لغایت 15 فروردین ماه، به اولین روز کاری شرکت در سال جدید، موکول می گردد. 

9  - لازم بذکر است مشتریان می‏توانند برای انصراف از خرید خود، تنها قبل از اعتبار سنجی با مراجعه به قسمت پیگیری خرید (در قسمت بالای سایت) بر روی دکمه انصراف کلیک نمایند و با دریافت پیامک مربوطه، از ثبت انصراف خود اطمینان حاصل نمایند. 

10 -  در پایان فرآیند خرید و یا انصراف ، پیامکی با مضمون مربوطه برای متقاضی ارسال می گردد. 

11 -  در سفارشات نقدی مشتری تا 24 ساعت بعد از خرید و در سفارشات حکمت تا قبل از تایید شدن اعتبار حکمت کارت امکان انصراف وجود دارد.

 12 -  تمامی کالاهای ارسالی به صورت پلمپ و با گارانتی معتبر می باشند.مسئولیت هر گونه ایراد و اشکال نرم افزاری و یا سخت افزاری کالای مربوطه بر عهده شرکت گارانتی کننده می باشد و ایزی بوک مسئولیتی در این مورد بر عهده ندارد. 

13 -  در سفارشات حکمت حداقل مبلغ خرید 480,000 ریال می باشد و زمان رسیدگی به درخواست‏ها و سفارشات، یك روز كاری می باشد و بنابر ضوابط اداره پست، زمان ارسال با پست سفارشی حداکثر 8 روز کاری می باشد. این زمان برای سفارشات تهران کوتاهتر می باشد. اگر مشتری نیاز به ارسال با پست پیشتاز دارد، باید حتما قبل از ارسال سفارش، درخواست خود را به صورت تلفنی به کارشناسان وب سایت اعلام نماید. 

14  -  هزینه ارسال کلیه کالاها (توسط پست، باربری ، پیک موتوری،تاکسی سرویس و ... ) در هنگام تحویل، به عهده خریدار می‏ باشد. 

15 -  با توجه به قرارداد منعقد شده با شرکت پست هزینه دریافتی از مشتری کمتر از هزینه های معمول ارسال بسته‏ های پستی می باشد.

 16 -  در صورت اشتباه بودن آدرس خریدار و یا مراجعه مامور پست و عدم حضور تحویل گیرنده كه باعث مرجوع شدن مرسولات گردد، هزینه ارسال مجدد آن تماماً به عهده خریدار می باشد. 

17 -   کلیه مرسولات پستی توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران (واحد بسته بندی و حمل) و با شرایط مناسب بسته بندی و پلمپ می شود و ارسال می گردد. چنانچه بسته پستی شما آسیب دیده، مخدوش و یا... باشد، فروشگاه مسئولیتی در قبال آن ندارد و موضوع را باید با مامور پست در میان گذاشته و پیگیری نمایید. 

18 -  با توجه به اینکه کلیه ارسال ها توسط اداره پست انجام می شود و بعد از ارسال از کنترل فروشگاه خارج است، لذا بعد از ارسال امکان برگشت از فروش وجود ندارد و همچنین تعیین زمان برای دریافت مرسوله امکان پذیر نیست زیرا مرسولات توسط مامورین پست هر شهر و با توجه به قوانین پست آن مرکز انجام می گردد. 

19 -  چنانچه خرید شما دارای حجم و وزن زیادی باشد که نیاز به بسته‏ بندی ویژه داشته باشد، مازاد هزینه حمل و بسته بندی به عهده خریدار است. 

20 -   با توجه به قوانین نظام جمهوری اسلامی، چنانچه قوانینی مانند دریافت مالیات بر ارزش افزوده و یا عوارض یا... برای فروش یا توزیع کتاب اعمال گردد، این هزینه ها در سایت اعمال خواهد شد. 

21  -  قیمت تمامی کالاها و خدمات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی ایزی بوک با توجه به قیمت ارائه شده توسط شرکت تامین کننده کالا و خدمات بصورت روزانه به روز رسانی می گردد .  

22  - با توجه به زمان خرید محصولات در سفارشات نقدی و تایید اعتبار حکمت در سفارشات اقساطی بعد از حداکثر 48 ساعت از زمان ثبت سفارش، چنانچه محصولات تغییر قیمت داشته باشند، مشتری باید مابه التفاوت مبلغ جدید را به ایزی بوک پرداخت نماید. 

23  - مدت زمان اعتبار قیمت ارائه شده برای فروش کالا بستگی به قیمت روز کالا دارد که توسط شرکت تولید کننده کالا مشخص می شود و در صورتی که قیمت تغییر کند، سریعا سایت به روزرسانی می شود و قیمت جدید در سایت درج می شود. بنابراین در صورتی که قیمت کالا در زمان خرید سفارش توسط ایزی بوک جهت ارسال به مشتری بیشتر یا کمتر از قیمت کالا در زمان ثبت سفارش باشد، شرکت موظف است مبلغ مابه‏التفاوت قیمت جدید و قیمت پیش فاکتور را از مشتری اخذ کند(در صورت بیشتر بودن قیمت خرید از قیمت پیش فاکتور) و یا به ایشان برگرداند(در صورت کمتر بودن قیمت خرید از قیمت پیش فاکتور). 

24 -  با توجه به اینکه بعضی از کتاب‏ها دارای لوح فشرده (CD,DVD) هستند، و از طرف ناشر تکثیر شده و ارائه می‏شوند، چنانچه لوح فشرده دچار مشکل بوده یا معیوب باشد، مسئولیت آن بعهده ایزی بوک نیست و هزینه تعویض آن به عهده خریدار می‏باشد. 

25  - در شرایط اضطراری مانند زلزله، سیل، آتش سوزی، آشوب‏های اجتماعی، جنگ و قوانین خاصی که بنا به شرایط اجتماعی، اقتصادی و یا سیاسی وضع شود که امکان ارائه خدمات به مشتریان را غیرممکن سازد فروشگاه هیچ مسئولیتی را بر عهده ندارد اما تمام تلاش خود را برای رفع مشکل خواهد نمود. 

26 -  شما به سايت ایزی بوک اطمينان می دهيد که از اين سايت برای رسيدن به مقاصدی که بر خلاف قوانين موضوعه يا شرايط استفاده از سايت ایزی بوک می باشد استفاده نخواهيد کرد. شما از این سايت به گونه ای استفاده نخواهيد کرد که باعث آسيب، از کار انداختن يا معيوب ساختن وب سايت شود. همچنين شما مجاز به دسترسی يا تلاش برای دسترسی به اطلاعات، محتويات يا ورودي هايی که تعمدا به طور متعارف در دسترس قرار نگرفته يا از طريق صفحات سايت ارائه نشده اند، نيستيد. 

27 - فروشگاه ایزی بوک هیچ شعبه و نمایندگی ندارد و هرگونه سوء استفاده از نام، نشان و فعالیت‏های فروشگاه که زیر مجموعه انستیتو ایزایران است، پیگرد قانونی دارد. همچنین با توجه به ثبت محتوای وب‏سایت و اطلاعات آن به صورت روزانه، هرگونه کپی، برداشت، سوء‏استفاده از مطالب، تصویر، عنوان ها، طرح ها و ... منع قانونی دارد. خرید از فروشگاه اینترنتی ایزی‏ بوک بدین معنی است که شما دوست گرامی تمامی شرایط و قوانین فروشگاه را به طور کامل مطالعه کرده و با آن موافق هستید و با آگاهی کامل آن را پذیرفته اید.  با تشکر از انتخاب شما